chalupa sedmička orlické hory

Chalupa Sedmička Orlické Hory

Stylová roubená chalupa v Orlických Horách

Zdobnice – Souvlastní č.e. 082

Telefon: +420777656833, +420607535961, E-mail: sedmicka-zdobnice@email.cz

Návštěvní kniha

+ přidat příspěvek

Tomáš Holoubek

Děkujeme za krasný pobyt....vztřícnost a komunikaci ..byli jsme maximalně spokojeni s ubytovaním a přijemné prostředí okolo...budem doporučovat a není vyloučeno že se někdy opět vrátíme a využijeme vašich služeb...hezky den a at se daří....p.Holoubek

Tomáš Chvojka - květen 2019

Chalupa Sedmička je v krásném místě. Perfektně vybavená a vše bylo od provozovatele připravené dle domluvy. Chalupu doporučujeme a už tam plánujeme další pobyt :)

Cetkovská banda

Dobrý den Je nás celkem 22 lidí ze šesti rodin a hledali jsme chalupu kde strávit zimní dovolenou společně a presto každá rodina "ve svém" :-) Chalupa Sedmička bylo ideální místo. Hezká prostorná a dobře vybavená s výbornou dostupností do lyžařských areálů. A třešničkou na dortu byla absolutně bezproblémová domluva s majiteli objektu. Paní je velice ochotná a vstřícná. Děkujeme a určitě doporučujeme.

Podzim 2018 - Zuzana se skupinou přátel

Nádherné prostředí výborné jednání s majitelkou objekt je dobře vybaven. Ubytování jsme měli jako firemní výjezd a moc jsme si to užili....doporučujeme na 100%! :-)

Podzim 2018 - Pavlína se skupinou přátel

Na chalupu Sedmička jsem zavítala s partou kamarádů již podruhé. Víkend jsme si užili a opět se rádi vrátíme do hezké chaloupky s překrásnou přírodou klidem v okolí s možností různých výletů. Je vidět že se majitelé o toto místo starají s láskou. Doporučuji všem :)

Štanderovi se skupinou přátel jaro 2018

Majitelé jsou velmi milí pravidla a poplatky jsou jasně stanovena což velmi oceňuji jednání perfektní. Víkend jsme si opět velice užili chalupa je na krásné polo-samotě kousek od Zdobnice. Rádi se vrátíme!

Jana Úpice Srpen 2018

Velká ochota majitelů kteří byli velmi vstřícní k našim požadavkům. Objekt čistý a udržovaný skvělý kulečník. V horku je výborně chladná krbová místnost i kuchyň s barem. V budově je dostatek sociálního zařízení krásná krajina kolem - chata je na skvělém místě.

Petra červen

Naprosto výjimečné Skvělá dovolená pro skupinu přátel:) Bezvadná komunikace s majitelkou :)) Určitě se rádi vrátíme.

Jarní prázdniny Třebíčáci 2018

Dobrý den letos v zimě jsme strávili fest mrazivé jarní prázdniny na chalupě Sedmička. Okolí chalupy krásné prostředí v chalupě krásné vybavení kompletní jen hůře izolovaly okna voda v koupelně na sever zamrzlá. Celkově horší vytápění a tím i nákladnější pobyt co se týká energií. Jinak s majiteli skvělá domluva.:-)

Šluknováci

Moc děkujeme majitelům za příjemné bydlení v krásné chaloupce v nádherné přírodě za super cenu.Paní Šárka je moc milá a vstřícná.Naše velká banda se sem v pohodě vešla.Jen ten týden strašně rychle utekl a výletů jsme nestihli tolik .co bychom si přáli.Proto určitě ještě pobyt zopakujeme. Za celou naši skupinu(14 dospělých a 13 dětí) Lenka a Marek

Markéta

Perfektní misto. Perfektní domluva.Vše v naprostém pořádku. Udělali jsme si tady malou svatbu a všichni byli nadšeni!Moc děkujeme a určitě jsme tu nebyli naposledy :)

Jindra 29.10. - 1.11.2015

V chalupě nás bylo 5 rodin (21 lidí vč. 11 dětí) a skvěle jsme si to užili. Společenská místnost je prostorná pro všemožné aktivity s dětmi (vč. možnosti hraní kulečníku). Kuchyň má velké množství nádobí s myčkou (čehož jsme hojně využívali). Výčepní zařízení pro milovníky zlatavého moku bylo taktéž využito (součástí je i napojení výčepního zařízení přes bajonet na vodu pro vyčištění). Do pokojů jsme se i v tomto počtu velmi dobře vešli. V celé chalupě bylo teplo s dostatkem teplé vody pro všechny. Počasí bylo nádherné čehož jsme využili k venkovní večerní hře. Tu pro nás dospělé připravili tentokrát naše děti. Okolní zahrada k tomuto účelu poskytovala dostatek prostoru. Jednání s majiteli objektu bylo nadstandardní. Ve všem nám vyšli vstříc. Byl to nádherný prodloužený víkend. Vřele doporučuji větším skupinám.

Michaela červen svatba

Na Sedmičce jsme měli svatbu pro 50 lidí. My i všichni svatebčané jsme byli nadšení okolní přírodou a skvělým zázemím. Osobně musím říct že si nelze představit více ochotné sympatické a nápomocné majitele se kterými byla skvělá domluva. Na Sedmičku se nám nevešli všichni hosté ale zbytek jsme ubytovali v druhé chalupě manželů Vondráčkových - Děvín. Některé pak v blízkém penzionu. Většinu jídla jsme si připravovali sami pro to bylo na chalupě výborné zázemí i dostatek prostor pro chlazení. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme vše dobré a stále více spokojených hostů!

Kaděrkovi - léto 11. - 18. 8. 2014

Děkujeme za příjemný pobyt na chatě Sedmička. I když nám počasí moc nepřálo chata je dostatečně vybavena pro případ mokré varianty. Pobývalo nás tam celkem 10 dospělých a 7 dětí prostory jsou naprosto vyhovující okolí chaty je upraveno pro vyžití dětí i dospělých. Rádi se sem vrátíme.

Raf - Srpen 2014

Komunikace a organizační zajištění ze strany Šárky byly perfektní. Nebylo nic co by nás nemile překvapilo. Chalupu bylo potěšením obývat. Nabízí velké prostory 4 rodiny (8 dospělých a 9 dětí) v ní v pohodě existovaly a to i při nepříznivém počasí. Přilehlý pozemek kolem chalupy je prostorný upravený krásný a příjemný i s vyžitím pro děti. Interiér chalupy je pěkný snad jsme jen v horním patře postrádali více úložných prostor. Jeden z horních pokojů nemá koupelnu ale to se dá pohodlně vyřešit sdílením dolní koupelny. Region nabízí velké možnosti k různým aktivitám. Společenská místnost s "tanečním sálem" a kuchyní byla obrovská a stala se centrem našich zábav. Vybavení kuchyně dostačující všeho je dost. Vařili jsme mocně protože rostly houby - bramboračka kulajda a vepřové na hříbkách s rýží - vše uvařeno za 1 večer: o). Vřele doporučuji i velkým skupinám pro max 4 rodiny ideální!

Ing.František Šob + 21 spokojených - Léto 2014

Jedním slovem skvělé! Díky majitelům velmi příjemným Šárce a Alešovi. A nyní podrobněji: - jednání na výbornou; - dostupnost pouze auty přijatelná (příjezdová silnice snad bude jednou opravena měli jsme na ni havárii); - objekt Sedmičky exkluzivní; - okolí chalupy nádherné a upravené; - místnosti krásné společná místnost se stolem pro všechny skvělá kuchyňka u baru dostatečná toalety bez problémové vč. dostatku vody i teplé; - okolní příroda nádherná; - nejkrásnější výlet: k Divoké Orlici (tam i zpět) po naučné stezce od kostela v Klášterci/O. až k Zemské bráně a s obědem v Orlické ch. (většinou s kančím gulášem); - restaurace Jílovanka ve Zdobnici se skvělou obsluhou při dvou předem nahlášených obědech pro všechny (v Ne na přání nám připravili skvělou svíčkovou) jinak jsme vařili na chaloupce; - v neděli před odjezdem na oběd do Zdobnice jsme byli na mši svaté v kapličce v Souvlastním kousek pod Sedmičkou (mše sv. s výborným polským knězem 1x za 14 dní - měli jsme tedy štěstí.

Eva - červen 2014

Vše v pořádku skvělé zázemí a hlavně pro parné dny plně zastíněná zahrada: - )

ježek - 29.5 - 1.6

Výborné jednání pěkná chalupa jak pro dospělé v určité spodní místnosti tak pro děti co k tomu více dodat.... Naše 2 APALUCHA se díky tomu všemu vyvedla... spokojenost nad míru.. p. s. nejlepší je cvičený slimák (resp.. byl. )

Chlapi ze Severu - 7. - 11. května

Děkujeme za příjemný pobyt na Sedmičce kterou můžeme doporučit nejenom všem "apaluchářům". Naše děti se zde rozhodně nenudili. Počasí zde prý vždy přeje a my to můžeme potvrdit. Děkujeme paní Šárce a pánovi Alešovi za velmi vstřícné jednání. Bylo nám potěšením se zde zastavit. Určitě se jednou vrátíme. Chlapi (a děti) ze Severu

Velikonoce 2014

Naše parta 22 lidí v téhle nádherné chaloupce zažila skvělé Velikonoce 2014.Chaloupka je krásně vybavená vše fungovalo jak mělo. Společenské prostory i upravované okolí kolem chaty bylo báječné. Majitelé jsou jedni z nejpohodovějších lidí které jsme poznali. Nebyl absolutně žádný problém v komunikaci. Navíc nás dokázali zachránit když nám došla naše bečka dopravili nám novou až přímo na chatu: ) Všem vřele doporučuju! Děkujeme za parádní pobyt určitě jsme zde nebyli naposledy; )

Anýžovi - březen 2014

Jsme tady již po čtvrté a každý rok vždy nějaká příjemná novinka ve vybavení. Chalupa s velkým charisma na konci vesnice v klidném prostředí. Pozitivně hodnotím i komunikaci s majiteli.

víkend v listopadu 2013

Sraz rodinného klanu v počtu cca 23 lidí od pátku do neděle se velmi vydařil. Nemalý podíl na tom má i perfektní ubytování v chalupě a výborné jednání majitelů se kterými jsme se bez problémů dohodli na všem potřebném. Ocenili jsme zejména velkou společenskou místnost kde jsme se nemuseli mačkat pípu a dobře vybavenou kuchyň. Ve velkých pokojích měla každá část rodinného klanu přiměřené a prostorné soukromí a dobrý komfort. Velmi příjemný byl i fakt že automatický kotel nevyžaduje žádnou péči.

Červenec 2013 Jílkovi

Děkujeme za skvělý týden na chatě Sedmička luxusní ubytování venkovní vyžití pro děti i nás dospělé. Chata je téměř na samotě takže nádherné ticho! Okolní příroda vybízí k procházkám. Vřele doporučujeme a určitě se rádi vrátíme!!!

Richard - červenec 2013

Byli jsme 4 rodiny s deseti dětmi a užili jsme si týden na Sedmičce opravdu skvěle. Krásná příroda bazén trampolína pool grill cyklo-výlety a paintball zajistili vše co jsme potřebovali. Díky Richard

Marek - Léto 2012

Pěkná chata prostředí super čistý vzdoušek. Velmi doporučuji. : - )

Jana Kašparová - léto 2012

Na chatě jsme byli 5 rodin s dětmi a s chalupou jsme velmi spokojeni. Příští léto pojedeme zase. Co se týká jednání s majiteli nikdy jsem zatím nejednala s příjemějšími lidmi. Touto cestou jim velmi děkuji za příjemnou dovolenou.

Alena - Zima 2012

Krásný pobyt jako v pohádce. Z krásně vyhřáté chaloupky koukáte na kralující zimu. :-) Stylová roubenka krásně teplo dostatek prostoru čistý objekt. Velmi dobrá dostupnost objektu i když je hodně sněhu. Super lyžovačka v nedalekých Říčkách Zdobnici a Děštném. Velmi přijatelná cena pronájmu chalupy. Vřele doporučuji. Alena

Markéta M. - každoroční silvestrovský týden

Na Sedmičce trávíme každou zimu silvestrovský týden. Jako parta kamarádů s dětmi si pronajímáme celou chalupu a moc se nám tam líbí. Chaloupka je na klidném a krásném místě a oceňujeme hlavně to že když jdou děti sami ven nemá je tam co porazit atd. Nedaleko je i menší rybník takže možnost bruslení. Sedmička je moc útulná pokoje jsou čisté a veliké. Vybavenost je skvělá - páni ocení bar s výčepem dámy perfektně vybavenou kuchyň všichni saunu. Majitelé jsou moc prima. Jednání s nimi je O.k.

jaro 2011

Vřele doporučuji tuto chalupu. Na Sedmičce jsem strávili prodloužený víkend ve skupině dvaceti lidí a nikdo z nich neodjížděl nespokojen. Především snídaně na terase před chalupou s výhledem do okolní krajiny stojí za to!

Květen 2011

Tuto chalupu mohu doporučit. Splňovala všechny naše představy a požadavky na cyklo dovolenou(bylo nás 15 chlapů). S majiteli bylo příjemné a bezproblémové jednání. Dostupnost byla bez problémů parkovalo se přímo u chalupy. Vyzkoušeli jsme bazén saunu gril byla to paráda. V okolí jsme projeli kdejakou pěšinu a navštívili pár vojenských bunkrů. Až budem někdy v budoucnu opět plánovat dovču v Orlických horách určitě se sem vrátíme.

Kodetová J. - období pobytu: zima 2011

Dobrý den na chaloupce Sedmička jsme s partou kamarádů strávili úžasný týden...klidu a odpočinku. Komunikace s majiteli byla bezproblémová moc příjemné vystupování. Chaloupku...jsme všichni ohodnotili..za velmi krásnou...čistou...útulnou a hlavně prostornou. Obzvlášť pánskému osazenstvu se líbil výčep s barem :-)Pokoje velké čisté. Vybavenost kuchyně perfektní. Mohu jen doporučit těm kteří chtějí strávit dovolenou na klidném a příjemném místě kde nebudou ničím rušeni. Všem se nám tam moc líbilo.

Vložit příspěvek