chalupa sedmička orlické hory

Chalupa Sedmička Orlické Hory

Stylová roubená chalupa v Orlických Horách

Zdobnice – Souvlastní č.e. 082

Telefon: +420777656833, +420607535961, E-mail: sedmicka-zdobnice@email.cz

Chalupa Sedmička Orlické Hory Souvlastní

ZÁKLADNÍ POPIS

Zrekonstruovaná stylová roubená chalupa na polosamotě na krásném klidném místě v nadmořské výšce 650 metrů, v Chráněné krajinné oblasti Orlické hory.

VYBAVENOST OBJEKTU

Přízemí

V objektu se nachází společenská místnost s posezením, otevřeným krbem a kulečníkem. Další místnost je bar s prostornou plně vybavenou kuchyní (plynový sporák s elektrickou troubou, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a další lednice vitrína, mikrovlnná trouba s myčkou a pípou s chlazením a narážeč baionet ). Nádobí, příbory, sklenice, hrnečky a hrnce jsou také součástí vybavení. V baru je elektrický terč na šipky (šipky si vozte prosím své).
Vedle společenské místnosti je WC. V chalupě je k dispozici infra-sauna pro 4 osoby.

Pokoj č.1 je vybaven sedací soupravou, krbovou vložkou, Led TV a 2 lůžky (v případě nutnosti lze rozložit sedací soupravu) Vedle pokoje je koupelna se sprchou a vanou. V další místnosti WC.

První patro

Pokoj č.2 celkem 4 lůžka (2x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Vybavení: šatní skříň, Led TV s USB, koupelna WC a sprcha.
Pokoj č.3 celkem 4 lůžka (2x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Vybavení: 2x šatní skříň, Led TV s USB.
Pokoj č.4 celkem 5 lůžek (3x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Pokoj je v podkroví. Pokoj č.3 a č.4 mají společnou koupelnu se sprchou a WC.
Pokoj č.5 celkem 5 lůžek (3x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Vybavení: šatní skříň, křeslo a komoda.
Pokoj č.6 celkem 5 lůžek (3x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Vybavení: šatní skříň, komoda. Pokoj č.5 a č.6 mají společnou koupelnu se sprchou a samostatným WC.

Všechny pokoje jsou velice prostorné. Jedno patro má 250 m2.
Objekt je vytápěn automatickým kotlem na uhlí. V přízemí v pokoji č.1 je krbová vložka. Možnost vytápění v letním období elektrokotlem.
V celé chalupě zaveden rozvod ústředního topení.
Voda z místních zdrojů - horských pramenů (bez chemické úpravy)

Velice prostorná zahrada cca 2500m2 volné prostranství - neoplocené. Velký i malý venkovní gril, trampolína, ohniště s posezením, bazén, houpačky, pískoviště a ping pong, ruské kuželky a malé hřištátko cca 4x10 m.
Parkování u objektu ZDARMA cca 8 míst.
Domácí zvíře – pouze po dohodě s majitelem.

Plánek chalupy

Přízemí

chalupa sedmička pronájem ubytování

První patro

chalupa sedmička pronájem ubytování

Podkroví

chalupa sedmička pronájem ubytování
ZÁBAVA, SPORT, koupání

5 kilometrů od chalupy se nachází SKI CENTRUM ZDOBNICE, 10 kilometrů je SKI CENTRUM ŘÍČKY v Orlických horách, 20 kilometrů můžete navštívit SKI CENTRUM DEŠTNÉ v Orlických horách. Nedaleko se nachází Snowpark Kamenec.

Koupání je možné v Rychnově nad Kněžnou - venkovní koupaliště (17 km), v Žamberku - venkovní koupaliště (22 km). Okolní krajina nabízí spousty značených tras k turistice a cykloturistice.

VÝLETY DO OKOLÍ

Možnost výletů na hrad Potštejn 20km, zámek Kostelec nad Orlicí 20km, zámek v Rychnově nad Kněžnou 15km, pevnost Hanička 15km nebo přehrada Pastviny 20km a do CHKO Orlické hory.